پوستر هفته منابع طبیعی
 اطلاعیه مهم  

تخصیص 130 میلیارد ریال اعتبار نقدی برای اجرای طرح های منابع طبیعی و آبخیزداری به استان اصفهان

در پی سفر رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور به استان اصفهان در مجموع 130 میلیارد ریال اعتبار نقدی برای اجرای طرح های مختلف منابع طبیعی و آبخیزداری به استان اصفهان تخصیص یافت.

در پی سفر رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور به استان اصفهان در مجموع 130 میلیارد ریال اعتبار نقدی برای اجرای طرح های مختلف منابع طبیعی و آبخیزداری به استان اصفهان تخصیص یافت . 


رئیس اداره برنامه ریزی ، بودجه و هماهنگی طرح های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبر گفت : با توجه به تعهدات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان بابت قرارداد های گشت و مراقبت ، از محل طرح صیانت ، 30 میلیارد ریال ، از محل طرح ماده 13 قانون افزایش بهره وری و ماده 17 قانون معادن ، 30 میلیارد ریال ، از محل طرح مرتع 20 میلیارد ریال و از محل طرح تجهیزات یگان حفاظت 50 میلیارد ریال ، جمعا به مبلغ 130 میلیارد ریال اعتبار نقدی به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان تخصیص یافت . 
 
محمد تقی اسکندری افزود ، همچنین از محل طرح بیابان مصوبات سفر رئیس جمهور به استان اصفهان در سال جاری 40 میلیارد ریال و از محل اسناد خزانه ، 50 میلیارد ریال به طرح بیابان اختصاص یافته است . اسکندری خاطر نشان کرد ، با توجه به این تخصیص ، تعهدات سال جاری در اجرای طرح های مختلف از جمله آبخیزداری ، مقابله با بیابان زایی ، جنگل ، مرتع و حفاظت مطابق اهداف عالی سازمان منابع طبیع و آبخیزداری کشور اجرایی خواهد شد . ضمنآ از محل اعتبارات هزینه ای ملی نیز مبلغ یک و نیم میلیارد تومان اعتبار به حساب استان واریز گردید که مبلغ یک میلیارد تومان تفاوت ماموریت و مابقی صرف هزینه های کارشناسی و جاری شهرستان ها گردید.

بازدید : 45 6 آذر 1401 ساعت 08:38 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری