اطلاعیه مهم  

رفع تصرف 7892/5 مترمربع از اراضی ملی تصرفی
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نایین در گفتگو با روابط عمومی این اداره اظهار کرد:  7892/5 مترمربع از اراضی ملی این شهرستان خلع ید و کلیه آثار تصرفی از قبیل مستحدثات به طور کلی قلع و قمع گردید.

کیوان لوکی انارکی افزود: متخلف در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان نایین اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی ملی نموده بود که پس از طرح دعوی در مراجع قضایی حکم نهایی در جهت خلع ید، قلع و قمع، پرداخت خسارت وارده به پوشش گیاهی و خاک و هم چنین اجرت المثل ایام تصرف صادر گردید و
به دستور قاضی محترم اجرای احکام دادگستری شهرستان نایین با هماهنگی مأموران نیروی انتظامی کلانتری و مأموران یگان حفاظت این اداره کلیه موارد مطروحه در حکم به طور کامل اجرا گردید.

لوکي انارکي ضمن تقدير و تشکر از مقامات قضايي بابت احکام صادره و برخورد با متخلفين و متجاوزين به اراضي ملي، تصريح کرد: مأموران يگان حفاظت اين اداره با گشت و مراقبت شبانه روزی از اراضي ملي، تخلفات را سريعاً گزارش و ضمن جلوگيري از ادامه روند تخلف، با تشکيل پرونده براي متخلف نسبت به پيگيري موضوع اقدام خواهند نمود.

رئیس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان نايين در پایان از همشهریان خواست در صورت مشاهده هرگونه تصرف و تخریب اراضی ملی سریعاً مراتب را به شماره تلفن 1504 اطلاع دهند.

  
بازدید : 256 28 اسفند 1398 ساعت 04:55 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری